![](https://www.iliostar.gr/wp-content/uploads/2019/12/DJI_0252-1170x877.jpg)
![](https://www.iliostar.gr/wp-content/uploads/2019/12/DJI_0252-1170x877.jpg)
Οφέλη από την δουλειά
Η ξενοδοχειακή μονάδα των Λουτρών Πόζαρ, μετά της ανακαίνιση επέλεξε την εταιρεία μας όπως και για το αναψυκτήριο για την παροχή ζεστού νερού.
Αποτέλεσμα
Η σκεπή στην οποία έγινε η εγκατάσταση των συλλεκτών ήταν σε ανάποδη κλίση με αυτή που χρειαζόταν οι συλλέκτες. Παρόλα αυτά το έμπειρο προσωπικό που διαθέτουμε δεν δυσκολεύτηκε στην εγκατάσταση των ηλιακών συλλεκτών. Η εγκατάσταση υπερκαλύπτει τον αριθμό των 9 δωματίων όπου έχει το ξενοδοχείο και τόσο οι πελάτες όσο και ο ιδιοκτήτης είναι ευχαριστημένοι από την εταιρεία μας.